O FIRMĚ

Vážení přátelé, milí zákazníci,

Dovolte, abychom Vás v krátkosti seznámili s činností naší firmy a s tím co Vám můžeme nabídnout.
Firma LASPO podlahářství, s r.o. se zabývá veškerými druhy podlahářských prací jak pro státní instituce, úřady a firmy, tak i pro občanskou výstavbu.

Chcete-li spojit vzhled klasické vlysové podlahy s odolností a pružností moderních materiálů, můžete zvolit typ podlahy z naší nabídky, které dodáváme a montujeme v rozmanitém provedení a přístupných cenách.

Dodáme Vámi vybraný materiál a provedeme montáž všech druhů dřevěných, vinylových podlah od palubových, přes klasické parkety a mozaiku až po luxusní zámecké parketové čtverce. Vaše nároky na barevnou stálost či zvýrazněnou strukturu dřeva uspokojíme pečlivým výběrem vhodné dřeviny a způsobem zpracování.

Firma LASPO podlahářství, s.r.o. má dlouholeté zkušenosti s montáží vinylových podlah, renovací parketových a palubových podlah v tělocvičnách a sportovních halách včetně vyznačení sportovišť pro různá odvětví míčových her. Podlahy ve sportovních halách, tělocvičnách, ale i ve školách vyžadují pružnost, pevnost a odolnost vůči oděru. Proto nabízíme speciální odolné laky a povrchové úpravy.

Provádíme také pokládku povrchů PVC, linolea, korkových podlah, koberců a renovace. Za vše ručí a svoji práci garantuje firma LASPO podlahářství, s r.o.